پروتز چانه

پروتز چانه

پروتز چانه به منظور افزایش حجم چانه و تغییر فرم چانه انجام می شود تا توازن آن با سایر اجزای صورت ایجاد شود. پروتز چانه در وضعیت فک تاثیر بسزایی دارد و باعث ایجاد تغییرات در ظاهر هر فرد می شود.

افرادی که دارای چانه های کوچک هستند با حجیم کردن چانه از طریق گذاشتن پروتز در صورت هماهنگی بیشتری ایجاد می شود و باعث جذاب شدن چهره فرد خواهد شد.

زیبایی چهره به دنبال هماهنگی چانه با دیگر اجزای صورت است اگراز نیمرخ به چهره فرد نگاه کنیم چانه باید مختصری از لب پایین عقب تر قرار گرفته باشد تا توازن بر قرار باشد.

برای انجام انواع پروتز چانه باید به دکتر خوب برای پروتز چانه مراجعه نمایید تا نتایج مطلوب را برای شما عزیزان حاصل نماید.

پروتز چانه

کاندیدای مناسب پروتز زیبایی چانه چه کسانی هستند ؟

  • افرادی که چانه هایشان عقب رفته است.
  • اشخاصی که چانه های نوک تیز و مربعی شکل دارند.
  • افرادی که گردن فربه و گوشت آلودی دارند.
  • فرد سلامت کامل جسمانی را دارا باشد.

پروتز چانه چیست ؟

امروزه بزرگ کردن چانه با انجام پروتز چانه انجام می گیرد که تا جلو آمدن و برجسته شدن چانه و ایجاد چانه متناسب با چهار چوب صورت ایجاد شود.

جراحی چانه تحت بی حسی موضعی صورت می گیرد و فرد در خواب فرو خواهد رفت و هیچگونه حسی نخواهد داشت و بعد از انجام پروتز سریعاً به هوش خواهد آمد .

جراحی چانه در گذشته به این صورت انجام می شد که استخوان چانه برش می خورد و با پیچ یا صفحه مخصوص به جلو کشیده خواهد شد که امروزه این روش کاربردی ندارد.

برای انجام پروتز چانه برشی داخل دهان بین لثه و لب پایین ایجاد می شود با توجه به میزان برجستگی پروتز سیلیکونی با اندازه متناسب در چانه قرار خواهد گرفت، سپس شکاف ایجاد شده بسته خواهد شد.

نتیجه عمل پروتز چانه

نتیجه انجام عمل پروتز کاملاً طبیعی و پایدار می باشد و به طور کلی هدف از انجام پروتز متعادل سازی اجزای چهره با چانه به منظور زیباسازی چهره فرد انجام می شود.

قابل ذکر است که نتیجه نهایی جراحی پروتز چانه را باید بعد از حدودا 6 هفته مشاهده نمود.

داشتن ورم بعد از پروتز چانه طبیعی می باشد و بعد از مدت کوتاهی بر طرف خواهد شد.

فرد برای تسریع در روند بهبودی باید مراقبتهای بعد از عمل پروتز زیبایی چانه را جدی بگیرند چرا که تاثیر بسزایی در نتیجه عمل پروتز زیبایی چانه و ایجاد نتیجه مطلوب تر خواهد داشت.

دکتر شهریار یحیوی

متخصص و جراح گوش، حلق، بینی و حنجره

جراح پلاستیک بینی و زیبایی صورت
جراحی بینیجراح بینیجراحی زیبایی بینی

0 0 رای
Article Rating
ثبت نام
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات
Call Now Button