جراح بینی

برای دریافت بهترین نتیجه از جراحی بینی به طور حتم نیاز است تا از یک جراح بینی خبره ، متبحر ، کار ازموده و مجرب کمک بگیرید اما آیا شما می دانید بهترین دکتر عمل بینی در تهران یا سایر شهر های ایران کیست ؟ یا چگونه باید او را پیدا کرد؟ یا اینکه یک دکتر بینی خوب چه توصیه های مراقبتی را به متقاضیان خود می دهد ؟ از چه روشی برای انجام عمل دماغ استفاده می کند و دیگر سوالاتی که ممکن است در ذهنتان به وجود بیاید. برای یافتن پاسخ این سوالات توصیه می کنیم این مقاله از سایت دکتر شهریار یحیوی بهترین جراح بینی داخل ایران و خارج از کشور را مطالعه بفرمایید. در این مقاله نظر ایشان در رابطه با اقدامات مراقبتی و همچنین نقش جراح بینی در این عمل زیبایی بیان شده است.

جراح بینی کیست؟

جراح بینی با تخصص و تجربه کسی است که با کمک علم پزشکی و تجربه خود بیشترین و مطلوب ترین نتیجه عمل زیبایی بینی را برای فرد حاصل نماید. دکتر بینی و نحوه عملکرد آن نقش بسزایی در نتیجه پروسیجر خواهد داشت و انتخاب او از اولین و ابتدایی ترین اقدامات قبل از جراحی بینی می باشد. عمل دماغ نوعی عمل زیبایی است که به منظور رفع ایرادات ظاهری بینی و حفظ عملکرد طبیعی دماغ انجام می گیرد که هدف کلی از آن ایجاد چهره ای زیبا و بینی متناسب با چهره فرد می باشد. این پروسه عملی اورژانسی نیست به همین خاطر فرد زمان لازم را برای تحقیق و بررسی و انتخاب بهترین جراح بینی باتجربه را خواهد داشت. انتخاب دکتر بینی از انتخاب های سرنوشت ساز می باشد چرا که پزشک بی تجربه موجب ایجاد عوارضی حتی جبران ناپذیر برای فرد خواهد شد. چنانچه فرد رینوپلاستی موفقیت آمیزی نداشته باشد، بالاجبار باید یکسال صبر کند تا ترمیم اولیه بینی تثبیت شود و بعد اقدام به عمل ثانویه بینی نمایید.

بیشتر متقاضیان با این سوالات مواجه می شوند که :

 • بهترین جراح بینی در تهران کیست؟
 • دکتر بینی تهران را چگونه انتخاب کنند ؟
 • بهترین پزشک بینی گوشتی در تهران کیست ؟
 • جراح بینی خوب در تهران چه ویژگی هایی دارد ؟

آشنایی با دکتر شهریار یحیوی بهترین جراح بینی تهران 

نقش بهترین جراح بینی در نتیجه عمل زیبایی بینی چیست ؟

 1. بهترین دکتر بینی ، کسی است که بین اجزای صورت و بینی شخص تناسب را ایجاد کند و سلامت فرد را اولویت کار ود قرار دهد.
 2. جراح دماغ در نتیجه راینوپلاستی  تاثیر گذار خواهد بود و جراحی بینی باید بوسیله پزشک  با تجربه انجام شود.
 3. مشاوره قبل از راینوپلاستی از مهمترین گام های نخست برای یافتن یک جراح زیبایی بینی خوب و با تجربه می باشد.
 4. پزشک با توجه به انتظار فرد درباره مدل بینی اش بهترین گزینه ها را به او معرفی کرده و شخص را در مورد نتیجه عمل زیبایی بینی توجیه می کند و دیدگاهی کلی در مورد نتیجه پروسیجر به فرد خواهد داد.
 5. دکتر بینی خوب و با تجربه با اصول زیبایی شناسی آشنا است و با توجه به ساختار بینی و اجزای صورت فرد بهترین نتیجه را در بینی ایجاد می نماید.

اگر به سلامتی خود اهمیت می دهید و می خواهید از جراحی زیباییی بینی خود به نتایجی مطلوب دست پیدا کنید همین حالا فرم تماس زیر را پر کن تا با بهترین جراح بینی تهران مشاوره داشته باشی!!

خصوصیات بهترین جراح بینی

 • دکتر بینی باید تغییر شکل و ساختار بینی را متناسب با آناتومی صورت ایجاد نماید.
 • بدون در نظر گرفتن مسائل مالی سلامت فرد را اولویت کار خود قرار دهد.
 • جراح بینی خوب قادر به انجام عمل انواع بینی گوشتی و بینی استخوانی با شرایط مختلف باشد.
 • جراح دماغ باید با صبر و حوصله به انتظار و خواسته فرد از راینوپلاستی  توجه نماید و با توجه به نوع و ساختار بینی دیدگاه کلی از نتیجه جراحی بینی به فرد بدهد تا فرد بتواند در مورد جراحی زبیایی بینی خود تصمیم گیری نماید.

جراح بینی

مراحل انتخاب بهترین دکتر بینی تهران

 • قبل از اقدام به عمل بینی ابتدا مقالاتی در مورد راینوپلاستی مطالعه نمایید تا با دید بازتری اقدام به انجام این پروسه نمایند و با توجه به نوع و ساختار بینی خود انتظارات واقع بینانه ای از روند پیش روی خود داشته باشند.
 • لیستی از جراحان بینی تهیه نمایید و با مراجعه به سایت جراحان بینی در مورد میزان تحصیلات ، تخصص و تجارب علمی جراح بینی مورد نظر اطلاعات کسب نمایید.
 • فرد می تواند با مراجعه به آرشیو گالری تصاویر در سایت پزشکان عکس قبل و بعد بیماران قبلی دکتر بینی  را مشاهده نماید.
 • فرد می تواند با مراجعه حضوری به مطب و صحبت با بیماران قبلی از میزان رضایت آنها از جراحی زیبایی بینی مطلع گردد. در پایان با اطمینان به جراح دماغ خود انتخاب خود را نهایی نماید.

روش های مورد استفاده بهترین دکتر بینی تهران برای عمل بینی

عمل کردن بینی به منظور بر طرف کردن ایرادات ظاهری بینی در عین حال حفظ عملکرد تنفسی بینی انجام می شود و بر اساس نوع برش راینوپلاستی  با دو روش باز و بسته انجام می گیرد. افرادی که متقاضی جراحی بینی هستند می توانند نمونه کارهای قبل و بعد از عمل دماغ دکتر شهریار یحیوی بهترین جراح بینی تهران را با مراجعه به آرشیو گالری تصاویر که در سایت وجود دارد یا اینستاگرام ایشان مشاهده نمایند.

 • روش باز

برش ایجاد شده در این روش روی کلوملا به میزان دو میلی متر می باشد و پوست از ساختمان بینی جدا خواهد شد و تغییرات روی بافت و غضروف بینی ایجاد می گردد.

 •  روش بسته

ممکن است که این سوال برای اغلب افراد پیش بیاید که عمل بسته بینی چیست و چگونه انجام می شود ؟ در رینوپلاستی به روش بسته برشی روی پوست بینی ایجاد نخواهد شد. عمل بسته بینی به این صورت انجام خواهد شد که برش های ایجاد شده داخل سوراخ های بینی زده خواهد شد و از طریق ابزار مخصوص پوست از ساختمان بینی جدا می شود. از مزیت های این روش داشتن زمان عمل کوتاه و تورم و کبودی کم می باشد. عمل دماغ به روش بسته مناسب افرادی است که دارای ایراد زیادی به خصوص در قسمت نوک بینی نیستند و انتظار تغییرات چشمگیری را روی ساختمان بینی ندارند.

جراح بینی

اقدامات قبل از جراحی بینی

 • انتخاب جراح بینی از اقدامات مهم قبل از راینوپلاستی  می باشد.
 • بانوان قبل از عمل زیبایی بینی لازم است که تست بارداری انجام دهند تا از باردار نبودن خود اطمینان حاصل نمایند.
 • بهترین دکتر بینی به افراد توصیه می کنند تا دو هفته قبل از پروسیجر از داروهایی از قبیل آسپرین و بروفن که موجب ایجاد اختلال در انعقاد خون می شود، خودداری کنند.
 • جراح بینی خوب تهران یا دیگر شهرها  آزمایش های لازم را تجویز می نماید و فرد باید آزمایش خون قبل از عمل بینی را انجام دهد و روز موعود همراه خود داشته باشد.
 • از استعمال دخانیات و نوشیدن مشروبات الکلی دوهفته قبل و بعد از راینوپلاستی  خودداری نمایید.
 • شب قبل از عمل دماغ استحمام نمایید و شام سبکی بخورید و برای اینکه معده حین عمل خالی باشد به مدت شش الی هشت ساعت از خوردن و آشامیدن پرهیز نمایید.
 • در صورتی که بیماری خاصی دارید و داروی خاصی استفاده می کنید، بهترین جراح بینی تهران یا سایر شهر های ایران را که خود انتخاب کرده اید ؛ را مطلع سازید.
 • روز تعیین شده همراه یک یا دو نفر یک ساعت قبل از زمان تعیین شده در کلینیک حضور داشته باشید.

جراح بینی

مراقبت های بعد از عمل زیبایی بینی

 • توصیه بهترین دکتر بینی این است که پس از انجام فرایند اسپلینت یا گچ به روی بینی قرار خواهد گرفت که بعد از گذشت حدود یک هفته توسط جراح بینی مورد نظر برداشته خواهد شد. در این مدت توجه داشته باشید که گچ خیس یا مرطوب نشود.
 • به مدت دو هفته بعد از عمل زیبایی دماغ ، از استعمال دخانیات همانند سیگار یا قلیون خودداری کنید.
 • دو هفته بعد از عمل دماغ مصرف هرگونه مشروبات الکلی ممنوع می باشد.
 • تا چند روز از رفتن به حمام خودداری کنید و در صورت لزوم به حمام رفتن، از شستن سر خود پرهیز نمایید.
 • برای شستن دندان های خود از مسواک نرم استفاده کنید.
 • بهترین جراح بینی تهران یا سایر شهر های ایران در چنین مواقعی توصیه می کنند حداقل به مدت دو ماه از عینک آفتابی و طبی استفاده نکنید. در صورتی که استفاده از عینک الزامیست می توانید از لنز استفاده نمایید.
 • به خوبی استراحت کنید و به هنگام دراز کشیدن با استفاده از دو بالش سر خود را بالا تر از حد معمول قرار دهید.
 • از خوابیدن به پهلو و شکم خودداری کنید و طاقباز بخوابید.
 

سایر مراقبت های بعد از جراحی بینی به توصیه بهترین دکتر بینی تهران

 • بعد از رینوپلاستی رژیم غذایی خود را با مصرف مایعات و غذا هایی که نیاز به جویدن ندارند آغاز کنید.
  مصرف نمک و ادویه مخصوصا ادویه های تند موجب تورم و کبودی بینی خواهد شد، بنابراین مصرف آن را به حداقل برسانید.
 • به توصیه بهترین جراح بینی تهران ؛ بعد از عمل دماغ ، بینی دچار تورم و کبودی خواهد شد، از این رو به منظور کاهش این عوارض از کمپرس یخ استفاده نمایید.
 • در روز های ابتدایی از فین شدید، خندیدن و حرف زدن بیش از حد خودداری کنید.
 • تا چند مدت از رفتن به استخر، شنا و شیرجه زدن خودداری کنید.
 • از رفتن به مکان های شلوغ که امکان برخورد ضربه به بینی وجود دارد امتناع کنید.
 • توصیه دکتر یحیوی بهترین دکتر عمل بینی تهران به افرادی که عمل دماغ انجام داده اند این است که بعد از پروسه پوست کمی حساس خواهد شد، بنابراین تا جای ممکن در معرض آفتاب قرار نگیرید.
 • در هفته های اول از انجام فعالیت های سنگین خودداری کنید.

نتایج عمل بینی از نظر بهترین جراح بینی تهران

پس از عمل ، بینی ها بسته به سلیقه بیمار و نوع بینی ایشان ، به سه مدل در می آیند :

 1. طبیعی
 2. فانتزی
 3. نیمه فانتزی

در ادامه  دکتر شهریار یحیوی بهترین جراح بینی تهران در رابطه با هر یک از این سه مدل به اختصار توضیحاتی را بیان نموده اند که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت.

 • فرم طبیعی :

افرادی که تنها قصد برطرف کردن ایرادات بینی خود را دارند و نمی خواهند بینی و صورتشان تغییر چندانی کند ، از طرفداران عمل زیبایی بینی طبیعی هستند. همچنین برخی از افراد دوست ندارند مشخص باشد که عمل زیبایی انجام داده اند بنابراین پروسه را انجام می دهند. همچنین برای آقایانی که قصد انجام رینوپلاستی را دارند ، تنها عمل زیبایی دماغ به فرم طبیعی صورت می گیرد. چراکه طبق استاندارد های زیبایی چنانچه بینی آقایان به صورت فانتزی عمل شود ، تناسبات یک صورت مردانه بهم می ریزد.

برای انجام این فرایند هیچ محدودیتی وجود نداشته و همه افراد با هر سن و جنسیتی و هر نوع بینی ( استخوانی و گوشتی ) می توانند دست به انجام آن بزنند. لازم به ذکر است معمولا بهترین جراح بینی تهران یا سایر شهر های ایران به افرادی که از صورت های کشیده ای برخوردار هستند پیشنهاد می دهد که جراحی زیبایی دماغ به فرم طبیعی انجام دهند.

جراح بینی

 • فرم  فانتزی :

عمل بینی فانتزی ( عروسکی ) طرفداران خاص خود را داشته و افرادی که علاقمند به داشتن بینی های کوچک و قوس دار هستند ، دست به انجام آن می زنند. اما انجام این پروسه برای همه نوع بینی امکانپذیر نیست و تنها افرادی که از بینی استخوانی برخوردار هستند مجاز به انجام آن می باشند. لازم به ذکر است عمل زیبایی بینی به این فرم بسیار ریسکی بوده و در صورتی که بینی بسیار کوچک یا سربالا شود ، ممکن است برای بیمار مشکلات تنفسی به همراه داشته باشد.

 • فرم نیمه فاتنزی :

عمل دماغ یکی از رایج ترین عمل های زیبایی میان خانم محسوب می شود که حالتی مابین بینی فانتزی و طبیعی دارد. در واقع شدت قوس بینی فانتزی را نداشته و در عین حال تیغه بینی صاف نیست. بهترین جراح بینی تهران یا سایر شهر های ایران به دلیل مزیت های که این نوع فرم دماغ دارد ، به افرادی که تمایل دارند عمل زیبایی دماغ به فرم فانتزی انجام دهند اما فرم فانتزی برایشان مناسب نیست ، عمل دماغ به فرم نیمه فانتزی را پیشنهاد می دهند. بهتر است به یاد داشته باشید که شما برای به دست آوردن بهترین و ایده آل ترین نتایج باید به یک جراح بینی مجرب و متبحر در شهر محل زندگی خود مراجعه کنید و هیچ گاه به دلیل پرداخت هزینه کمتر به پزشکی که تجربه کافی ندارد مراجعه نکنید. چرا که این احتمال وجود دارد تا بینی شما با مشکلات بزرگ تری همچون سربالا بودن بیش از اندازه بینی رو به رو شود.

فیلم عمل جراحی زیبایی بینی با بهترین جراح بینی تهران دکتر یحیوی

 

بهترین جراح بینی مردانه در تهران

به طور طبیعی بینی مردان به دلیل داشتن توده عضلانی بیشتر ، به اکسیژن بیشتری برای نگهداری و رشد بافت های ماهیچه ای دارند. از همین رو به طور کلی بینی آن ها بزرگ تر از زنان می باشد. از همین رو اولین و مهم ترین مسئله ای که باید در این نوع بینی ها در نظر گرفته شود ، شکل ظاهری بینی می باشد که باید پس از عمل با سایر اجزای صورت تناسب داشته باشد. به عنوان مثال بهترین جراح بینی مردانه با توجه به علم زیباشناسی و آناتومی بینی مردانه ، برای مردی که فرم گونه ، چانه ، پیشانی ، چشم ها و فک او درشت است ، مدل طبیعی را پیشنهاد می دهد.

همچنین وی می داند که برای عمل بینی در مردان بهتر است ، زاویه میان نوک دماغ  و لب بالایی آن ها بین ۹۰ تا ۱۰۰ درجه باشد. سربالا کردن بیش از حد بینی علاوه بر اینکه فرمی زنانه و فانتزی به بینی می دهد ، بلکه باعث می شود بینی بزرگ تر و غیر طبیعی به نظر برسد. از همین رو انتخاب یک جراح بینی خود که در عمل زیبایی بینی مردانه تجربه ، تخصص و تبحر کافی دارد ، باعث می شود بدون نگرانی و استرس به بهترین نتیجه از عمل جراحی دست پیدا کنید. بهترین دکتر عمل بینی مردانه را می توانید با توجه به تعداد مراجعین مرد یک پزشک پیدا کنید. اما توجه داشته باشید که تعداد بالای نمونه کار به تنهایی کافی نیست و باید نمونه ها از کیفیت بسیار بالایی برخوردار باشند. برای بررسی کیفیت نمونه های عمل شده می توانید به جای بخیه ها ، محل برش ها ، میزان بالا رفتگی یا کوچک شدن بینی و غیره توجه کنید.

بهترین جراح بینی برای خانم ها

یکی از مهم ترین دغدغه های بانوان پیش از انجام عمل رینوپلاستی این است که برای انجام پروسیجر مورد نظر پیش چه کسی بروند؟ پزشکان مرد در انجام عمل زیبایی بینی متبحر هستند یا خانم ها ؟ ممکن است این سوال خیلی از شما متقاضیان عزیز باشد و از همین رو برایتان دردسر هایی را در زمان انتخاب به وجود آورده باشد ، چرا که بعد از بررسی های کامل در این خصوص دچار شک و تردید می شوید. در این بخش قصد داریم به بررسی این موضوع پرداخته و به شما بگویم که آیا تنها جراحان بینی خانم می توانند بینی خانم ها را عمل کنند یا خیر؟

چهره خانم ها از ظرافت بسیار زیادی برخوردار است و از همین رو پزشکی که قرار است عمل زیبایی بینی را روی چنین چهره هایی انجام دهد نیاز به تبحر ، ریز بینی و تجربه بالایی دارد. پزشکان مجرب و متخصص به دلیل تجربه بالایی که دارند و عمل های زیبایی بسیاری که انجام داده اند می توانند بر اساس ظرافت و زیبایی چهره افراد تغییرات را ایجاد کنند. فرقی نمی کند که شما برای انجام رینوپلاستی به یک جراح بینی مرد در تهران یا یک جراح خانم مراجعه کنید. پزشکی که از مهارت بالایی برخوردار باشد قادر است با تکیه بر دانش ، تخصص و همچنین علم زیبایی شناسی خود بهترین نتایج را رقم زند.

افرادی که قصد دارند یک پزشک مرد را برای انجام عمل زیبایی بینی خود انتخاب کنند باید در ابتدا نمونه کار های پزشک مورد نظر خود را بررسی کنند. عزیزانی که تمایل دارند نزد دکتر شهریار یحیوی عمل زیبایی خود را انجام دهند می توانند برای بررسی نمونه کار های ایشان به گالری تصاویر سایت مراجعه کرده و بدون هیچ مشکلی آن ها را بررسی نمایند تا در اخر با آگاهی کامل و بدون نگرانی ایشان را برای پروسیجر مورد نظر خود انتخاب نمایند.

بهترین جراح بینی گوشتی تهران 

همانطور که می دانید بینی های گوشتی به دلیل ساختمان حساسی که دارد ، جراحی پیچیده تری نیست به بینی های استخوانی دارند. از همین رو برای انجام عمل جراحی بر روی آن ها و جلوگیری از ایجاد عوارض جانبی باید پزشکی مجرب و متحبر را برای این پروسه انتخاب کرد. یکی از خصوصیات بسیار مهمی که باید بهترین جراح بینی گوشتی تهران یا دیگر شهر های ایران داشته باشد ، مهارت پیوند غضروف و گرافت گذاری در بینی می باشد. همانطور که می دانید پوست بینی های گوشتی بسیار ضخیم و زیاد است ، از همین رو ساختمان کوچک بینی که به تازگی نیز تحت عمل جراحی قرار گرفته است و آسیب دیده است قادر به تحمل آن حجم از پوست نمی باشد. به همین دلیل پزشک در حین انجام تغییرات باید کمی ساختمان بینی را تقویت سازد. برای اینکار نیاز به پیوند غضروف و گرافت گذاری دارد. اما در صورتی که غضروف به درستی به ساختمان اصلی بینی پیوند نخورد ، ممکن است بعد از گذشت مدت زمانی عوارض و مشکلاتی همچون افتادگی نوک بینی برای بیمار به وجود آورد. بنابراین انتخاب بهترین و متبحر ترین جراح رینوپلاستی بینی های گوشتی از اهمیت بالایی برخوردار است. یک جراح بینی گوشتی خوب و مجرب به این موضوع واقف است و می داند که از چه تکنیک هایی برای پیوند بدون مشکل غضروف و گرافت استفاده کند. از سویی دیگر چه نوع تغییراتی را بر روی بینی به وجود آورد که بینی در اینده دچار مشکل نشود.

یافتن چنین جراحی از یافتن پزشک مختص به بینی های استخوانی کمی سخت تر است چرا که بینی های گوشتی جراحی پیچیده ای دارند. اما به یاد داشته باشید هیچ کاری نشد ندارد و با بررسی نمونه کار ها و صحبت با کسانی که در گذشته بینی خود را عمل کرده اند می تواند به شما در انتخاب جراح بینی مجرب کمک کند.

جستجو کنید

آخرین مقالات

اشتراک گذاری

نظرات

5 1 رای
امتیاز دهی
ثبت نام
اطلاع از
guest
7 دیدگاه ها
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
منیره سادات موسوی
منیره سادات موسوی
9 ماه قبل

عالی بهترین جراح بینی تهران هستند من که خیلی راضیم ازشون

فرزان
فرزان
8 ماه قبل

بيني گوشتي خوب جراحي ميكنه
هزينه عملش چقدره؟

dryahyavi4
dryahyavi4
8 ماه قبل
پاسخ به  فرزان

سلام روز بخیر با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل بفرمایید راهنماییتون میکنند.

مهران احمدی
مهران احمدی
4 ماه قبل

کارتون عالیه جناب دکتر من که خیلی راضی ام ازشون

طیبه
طیبه
4 ماه قبل

من پارسال دقیقا بهمن ماه بینیم رو عمل کردم همه ازم تعریف می کنن خیلی خیلی راضیم

مهناز
مهناز
2 ماه قبل

سلام من الان بخوام وقت بگیرم چقدر طول میکشه تا نوبتم بشه؟؟؟

شاهد
شاهد
2 ماه قبل

به طور میانگین تعداد عمل های یک دکتر در روز چند تاست؟طبیعی یک دکتر در روز ۱۵تا ۲۰عمل انجام دهد؟