جراحی بینی فانتزی

جراحی بینی فانتزی یکی از فرم های پرطرفدار در میان بانوان می باشد که معمولاً بر روی بینی استخوانی انجام می شود. دکتر شهریار یحیوی بهترین جراح بینی تهران به افرادی که دارای بینی گوشتی هستند، توصیه می کند، برای به دست آوردن نتیجه بهتر از انجام این فرم برای جراحی بینی خود صرف نظر کنند.

 

جراحی بینی فانتزی در تهران - دکتر یحیوی

 

جراحی بینی فانتزی چیست ؟

بینی نیمه فانتزی به بینی گفته می شود که نسبت به بینی فانتزی دارای قوس کمتر و نسبت به بینی طبیعی دارای قوس بیشتری باشد. بهترین جراح بینی فانتزی تهران برای انجام عمل بینی فانتزی بر روی بینی یکی از روش های باز یا بسته را انتخاب می کند و تغییرات مورد نیاز را با حفظ عملکرد بینی اعمال می کند.

مدل بینی فانتزی چه مشخصاتی دارد؟

 • بینی فانتزی دارای تیغه نازکی می باشد.
 • سوراخ های بینی در این مدل بینی ، کوچک است.
 • نوک بینی سربالا بوده و دارای قوس متناسبی است.

تفاوت جراحی بینی فانتزی با بینی طبیعی چیست؟

از جمله مهم ترین تفاوت های فرم طبیعی با بینی فانتزی می توان به زاویه نوک بینی و لب اشاره کرد. در عمل بینی فانتزی زاویه نوک بینی با لب بالا حدود ۱۰۵ درجه می باشد و در فرم نچرال یا همان طبیعی این زاویه حدود ۹۰ درجه است.

 

جراحی بینی فانتزی در تهران - دکتر یحیوی

 

نکاتی در مورد عمل بینی فانتزی در تهران

برای داشتن جراحی بینی فانتزی موفق و دارای نتایج مطلوب باید به بهترین جراح بینی فانتزی تهران مراجعه نمایید چرا که نقش بسزایی در نتیجه آن خواهد داشت و افراد باید بادقت و بررسی های لازم پزشک خود را انتخاب کنند. بهترین دکتر عمل زیبایی بینی با توجه به نوع و ساختار بینی پروسه جراحی را به نحوی انجام می دهد که به عملکرد تنفسی آسیبی وارد نشود و فرد بینی عروسکی سربالا با دیگر اجزای صورت تناسب داشته باشد.

بهتر است به بهترین دکتر جراحی بینی فانتزی اصرار نکنید که بینی را بیش از حد کوچک و سربالا کند برای داشتن مدل بینی فانتزی طبیعی و زیبا تصمیم را به عهده پزشک بگذارید تا با در نظر گرفتن خواسته شما و ساختار کلی بینی بهترین نتایج را برای شما عزیزان حاصل نماید. چنانچه دارای بینی گوشتی با پوست ضخیم هستید یا اجزای صورت درشتی دارید کاندیدای مناسبی برای انجام عمل بینی عروسکی نیستید.

لازمه داشتن عمل بینی فانتزی موفق این است که بافت و غضروف بینی مستحکمی داشته باشید و پوست بینی نیز نازک باشد تا ظرافت کاری هایی که روی بینی انجام می شود را نشان دهد. افرادی که دارای بینی استخوانی هستند کاندیدای مناسبی برای عمل زیبایی بینی فانتزی هستند.

 

جراحی بینی فانتزی در تهران - دکتر یحیوی

 

اقدامات قبل از جراحی بینی فانتزی

 • بعد از انتخاب بهترین دکتر عمل بینی عروسکی تهران ، در جلسه مشاوره قبل از رینوپلاستی فانتزی ، در رابطه با انتظاراتی که از فرایند دارید با پزشک خود صحبت نمایید.
 • در صورت تجویز آزمایش و عکسبرداری توسط پزشک ، حتماً آن ها را انجام داده و نتیجه را در روز عمل بینی فانتزی با خود به همراه داشته باشید.
 • مصرف یک سری از داروها مانند آسپرین و وارفارین در انعقاد خون اختلال ایجاد نموده و احتمال بروز خونریزی در حین جراحی بینی فانتزی را افزایش می دهد، از مصرف آن ها اجتناب کنید.
 • قطع مصرف مشروبات الکلی و دخانیات به این دلیل که از میزان اکسیژن موجود در خو ن می کاهد به مدت ۱۴ روز قبل از رینوپلاستی عروسکی الزامی است.
 • از مصرف مواد غذایی به مدت ۸ ساعت قبل از عمل زیبایی بینی فانتزی خودداری نمایید.
 • در جلسه مشاوره در صورتی که سابقه بیماری خاصی دارید یا از حساسیت دارویی برخوردار هستید ، پزشک خود را در جریان قرار دهید.
 • از آنجایی که بعد از جراحی به روی بینی اسپلینت قرار می گیرد و تا زمانی که به روی دماغ قرار دارد نباید خیس یا مرطوب شود ، بنابراین بهتر است قبل از عمل استحمام کنید.
 • خانم ها روز جراحی بینی فانتزی باید بدون آرایش باشند و هرگونه لاک یا ناخن مصنوعی را از دست خود پاک کنند.
 • آقایان نیز باید با حداقل ریش و سبیل به محل عمل بینی عروسکی مراجعه نمایند .
 • داشتن زیور آلاتی همچون ساعت ، انگشتر و غیره نیز ممنوع می باشد .
 • روز جراحی بهتر است از لباس گشاد و راحتی استفاده کنید و از پوشیدن لباس هایی همچون تی شرت خودداری نمایید.
 • قبل از عمل زیبایی بینی عروسکی میزان امکانات و برخورد کادر درمانی بیمارستان یا کلینیکی که در آن جراحی زیبایی بینی عروسکی صورت می گیرد را مورد بررسی قرار دهید.
 • حتما به اتفاق همراه در محل جراحی حضور داشته باشید و اصلا تنها نباشید.
 • تمام مدارک لازم را همراه خود داشته باشید و سعی کنید زود تر از ساعت تعیین شده به محل جراحی بینی فانتزی مراجعه کنید.

 

 

مراقبت های بعد از جراحی بینی فانتزی

 1. از خوردن مواد غذایی سفت خودداری کرده و در روز های ابتدایی غذاهای آبکی مصرف کنید.
 2. از پایین انداختن سر خود اجتناب نموده و در هنگام خواب در زیر سر خود دو بالشت بگذارید.
 3. در طول مدت زمانی تعیین شده توسط بهترین دکتر عمل بینی فانتزی در تهران ، بر روی بینی خود چسب بزنید.
 4. از خندیدن و گریه کردن به طور شدید اجتناب نمایید.
 5. تورم ، کبودی و درد ناشی از رینوپلاستی عروسکی کاملا طبیعی بوده و جای نگران شدن ندارد. شما می توانید با رعایت و انجام یک سری نکات و مراقبت ها در کاهش و کنترل این عوارض تاثیر گذار باشید.
 6. به منظور کنترل درد خود تنها از دارو هایی که بهترین دکتر جراحی بینی فانتزی تهران تجویز کرده استفاده نمایید و به صورت مرتب از آن ها استفاده کنید.
 7. به منظور کنترل تورم و کبودی از کمپرس یخ استفاده کنید.
 8. تا دو هفته بعد از عمل بینی فانتزی یا همان عروسکی از استعمال دخانیات و مصرف نوشیدنی های حاوی الکل خودداری نمایید.
 9. استفاده از آب میوه های طبیعی همچون آب کرفس و غیره در کاهش تورم صورت موثر است. همچنین مصرف نمک و ادویه های تند را به حداقل برسانید.
 10. به صورت طاقباز بخوابید و سر خود را بالا تر از پاهای خود قرار دهید.
 11. انجام فعالیت های سنگین موجب فشار وارد شدن به بینی می شود ، بنابراین حداقل تا دو هفته کار های سبک تری انجام دهید.
 12. استفاده از عینک تا دو ماه ممنوع می باشد ، بنابراین قبل از جراحی بینی فانتزی نسبت به تهیه لنز طبی اقدام فرمایید.
 13. تا چهار ماه رفتن به استخر ، سونا و جکوزی ممنوع می باشد.
 14. طی دوران نقاهت از لباس راحتی ، گشاد و ترجیحا لباسی که دارای دکمه یا زیپ است استفاده کنید.
 15. تا زمانی که به روی بینی گچ قرار دارد از رفتن به حمام خودداری کنید یا از شستن سر خود بپرهیزید.
 16. از رفتن به محل های شلوغی که امکان برخورد ضربه به بینی وجود دارد خودداری نمایید.
 17. برای شستن دندان های خود از مسواک نرم استفاده کنید.
 18. پس از جراحی بینی فانتزی پوست بینی حساس می شود ، بنابراین بهتر است در معرض تابش مستقیم آفتاب قرار نگیرید و در موارد ضروری حتما از کلاه آفتاب گیر استفاده کنید.
 19. برای پاک و تمیز کردن بخیه های خود از سرنگ و پنبه کمک بگیرید.

 

 

اهمیت انتخاب جراح رینوپلاستی عروسکی در تهران

به طبع یکی از مهم ترین عواملی که در نتیجه نهایی جراحی بینی فانتزی بسیار تاثیر گذار است ، جراح بینی خوب و با تجربه می باشد. این انتخاب از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد ، چرا که در برخی موارد افراد به دلیل انتخاب جراح بینی عروسکی کم تجربه دچار عوارض جانبی شده و نتایج مطلوبی از عمل بینی فانتزی کسب نمی کنند. در این حالت این بیماران مجبور به انجام جراحی ترمیمی می شوند که هم هزینه بیشتری دارد و هم پیچیدگی بیشتری خواهد داشت.

ویژگی دکتر زیبایی بینی خوب

 • با صبر و شکیبایی به تمام سوالات بیمار پاسخ دهد.
 • قادر به انجام انواع روش های جراحی بینی فانتزی می باشد.
 • سلامت و رضایت بیمار را در اولویت کار خود قرار می دهد.
 • علاوه بر ظاهر بیمار به تنفس او نیز توجه خواهد کرد.
 • جراح بینی خوب باید بیمار را از اقدامات قبل و بعد از جراحی بینی آگاه سازد.
 • بهترین جراح بینی این اطمینان را به بیمار می دهد که نتیجه نهایی عمل بینی فانتزی دلخواه و زیبا شده و حتی قادر است دیدگاه کلی از فرم بینی را در اختیار بیمار بگذارد.
 • در شرایطی که بیمار انتظار معقولی از عمل زیبایی بینی عروسکی ندارد ، نسبت به متقاعد کردن بیمار اقدام می کند.

فیلم جراحی بینی فانتزی توسط دکتر یحیوی در تهران

 

 

نحوه انتخاب بهترین جراح بینی فانتزی در تهران

توجه داشته باشید که در انتخاب دکتر جراحی بینی فانتزی خود نهایت دقت را داشته باشید و عجله نکنید ، چرا که رینوپلاستی آن هم به فرم فانتزی از عمل های ضروری نیست و به همین دلیل از وقت کافی برخوردار هستید.

 1. پرس و جو از دوستان ، آشنایان و اطرافیان
 2. جستجو در گوگل و سایر موتور های جستجو
 3. جستجو در اینستاگرام و سایر برنامه های مجازی

برای انتخاب پزشک خود حتما به مشاهده نمونه کار های پزشک بپردازید. حتی می توانید به صورت حضوری به مطب مراجعه کرده و با افرادی که برای معاینه پس از درمان در مطب حضور دارند ، صحبت نمایید و میزان رضایت آن ها را بسنجید.

 

 

روش های عمل بینی عروسکی توسط پزشک

به طور کلی جراحی بینی فانتزی یا هر نوع عمل رینوپلاستی از دو روش باز و بسته انجام می شود که هر یک از مزیت هایی برخوردار هستند. اما در روش بسته برخلاف روش باز که برش در قسمت خارجی پوست و کلوملا ایجاد می شود و به پوست آسیب می رسد ، برش ها از داخل سوراخ های بینی ایجاد می شوند و هیچ خدشه ای به پوست وارد نخواهد شد. در روش بسته از ابزار به خصوصی استفاده می شود و پس از اینکه پوست بالا نگه داشته شد ، تغییرات به روی اسکلت بینی اعمال می شود. در جراحی بینی فانتزی به روش بسته میزان تورم و کبودی بینی به حداقل رسیده و معمولا بیمار دوران نقاهت کوتاه تری را تجربه می کند.

جناب دکتر شهریار یحیوی ، به دلیل مزیت های بسیار روش بسته ، از این طریق اقدام به عمل بینی عروسکی یا همان فانتزی کرده و نتایج بسیار مطلوبی برای بیماران خود به ارمغان آورده است. شما می توانید برای مشاهده و بررسی نمونه کار های ایشان به گالری تصاویر سایت یا صفحه اینستاگرام ایشان مراجعه فرمایید.

هزینه جراحی بینی فانتزی در تهران

هزینه عمل بینی فانتزی با توجه به دستمزد بهترین دکتر بینی فانتزی در تهران ، هزینه متخصص بیهوشی ، هزینه بیمارستان و پرسنل آن ، هزینه های آزمایشات و عکسبرداری و داروها ، هزینه جلسات معاینه و غیره متغییر می باشد.

جستجو کنید

آخرین مقالات

اشتراک گذاری

نظرات

0 0 رای ها
امتیاز دهی
ثبت نام
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها